Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

Slovo na úvod

Vážené kolegyne a kolegovia, priatelia,

je pre mňa cťou, že Vás môžem privítať na oficiálnych webových stránkach Jesenného psychofarmakologického sympózia, ktoré sa uskutoční v Grandhoteli Starý Smokovec v dňoch 18. až 20. októbra 2018  a ako predsedníčka organizačného výboru na neho srdečne pozvať.   

Toto sympózium je organizované Psychofarmakologickou sekciou Psychiatrickej spoločnosti Slovenskej lekárskej spoločnosti.

Program sympózia, ktorý pre Vás spolu s našimi kolegami a partnermi pripravujeme, sa bude niesť v duchu "kontroverzií v psychofarmakoterapii". 

Počas tohto odborného podujatia chceme ponúknuť možnosť vymeniť si skúsenosti a hľadať možnosti na spoluprácu v klinickej praxi ako aj vo vedeckom výskume.    

Verím, že sympózium bude pre nás všetkých zaujímavé a inšpiratívne a prispeje nielen ku zlepšeniu každodennej odbornej práce, ale aj k možnosti vymeniť si skúsenosti v rámci multidisciplinárnej diskusie.

Teším sa na stretnutie s Vami v Starom Smokovci v Grandhoteli v dňoch 18. až 20. októbra 2018, priatelia.

S pozdravom a úctou  
MUDr. Dagmar Breznoščáková, Ph.D., v.r.
Predsedníčka organizačného výboru sympózia a Psychofarmakologickej sekcie Psychiatrickej spoločnosti SLSOrganizačný výbor podujatia